Acum este 08 Dec 2022, 03:58

News News of INTALNIRI LOCALE

Site map of INTALNIRI LOCALE » Forum : INTALNIRI LOCALE

Aici se anunta intalnirile locale ale clubului

facem ceva in BUCURESTI????

reusim sa ne strangem si noi duminica asta 20.09.2009 pe la amiaza-16.00- la polivalenta
Read more : facem ceva in BUCURESTI???? | Vizualizări : 2290 | Răspunsuri : 9

Re: La Ploiesti se anunta ceva ? ( Bucuresti )

saptamana viitoare ajung si eu pe la ploiesti ,in w-end....
eu zic sa stabiliti ziua (sambata sau duminica) ,locatia si ora ca sigur sunt prezent si eu la ploiesti.
lasati si nr de telefon ...al meu-0740569427
Read more : Re: La Ploiesti se anunta ceva ? ( Bucuresti ) | Vizualizări : 2618 | Răspunsuri : 6

In vest cineva?

Tot mai multi cu Calibra vad in Arad dapoi nimeni nimik nu zice despre o intalnire in zona... Mai e cineva in afara de mine din Arad? Care sa si vrea sa organizam intro dupamasa o intalnire...
Read more : In vest cineva? | Vizualizări : 2754 | Răspunsuri : 2

Re: intalnire in bucuresti

Cred ca o intalnire adevarata nu s-a mai facut din iarna...nush ce sa mai zic ..nu vreau sa spun ceva gresit dar cred ca membrii clubului ar trebui sa se implice mai mult ..nu cred ca nu exista timp de 2 ore pe luna pt o intalnire..dar cred ca nu exista interes.Zi o data si o ora poate mai se gasesc cativa care sa vina.
Read more : Re: intalnire in bucuresti | Vizualizări : 4519 | Răspunsuri : 15

Intalnire Bucuresti 28 Iunie

Propun pe 28 sa ne mai vedem si noi
Read more : Intalnire Bucuresti 28 Iunie | Vizualizări : 2492 | Răspunsuri : 7

Tirgu Mures anyone?

Am vazut o gramada de Opel Calibra prin oras , este cineva pe forum din Tg Mures, in afara de mine :D ,sa o punem de o intalnire.
Read more : Tirgu Mures anyone? | Vizualizări : 2091 | Răspunsuri : 3

IASI --- duminica ora 20 la palat ????

Am vazut multe calibre si in IASI nu ne adunam odata ca la cateva chiar am avea ce vedea parerea mea !!
Read more : IASI --- duminica ora 20 la palat ???? | Vizualizări : 10443 | Răspunsuri : 46

INTALNIRE BUCURESTI 24 MAY 2009

A trecut o luna de la ultima intalnire a membrilor ai acestui club din Bucuresti.Vin cu o propunere pentru duminica aceasta orele 16 ,IN PARCARE SALA POLIVALENTA.Facem lista si ne trecem toti care venim:
1.Silver bullet.
Read more : INTALNIRE BUCURESTI 24 MAY 2009 | Vizualizări : 2161 | Răspunsuri : 5

INTALNIRE BUCURESTI - Duminica 26.APRILIE.2009

S-a stabilit, finally! :D

DATA: 26 APRILIE 2009 (DUMINICA)

LOCATIA: PARCAREA DE LA SALA POLIVALENTA

ORA: 18:00

Va propun o intalnire de primavara pe saptamana viitoare ( 26 aprilie), nu m-am gandit la locatie, dar sigur nu va mai fi rondul de la Parcul Carol (ca acolo este f f aglomerat).

Mie mi-ar conveni mai pe seara, undeva dupa 4-5, ca am o nunta ...
Read more : INTALNIRE BUCURESTI - Duminica 26.APRILIE.2009 | Vizualizări : 5097 | Răspunsuri : 23

INTALNIRE BUCURESTI - Duminica 15.03.2009

A trecut ceva timp de la ultima intalnire a clubului, a trecut si iarna (chiar daca azi a nins :D). Facem intalnire Club Calibra Romania intr-o noua locatie si as vrea sa stabilim si o locatie definitiva de intalniri, ca sa dam drumul la intalniri saptamanale, asa cum au cerut unii membri si asa cum au multe cluburi auto.

15 MARTIE 2009 (DUMINICA)

PARCUL ...
Read more : INTALNIRE BUCURESTI - Duminica 15.03.2009 | Vizualizări : 2553 | Răspunsuri : 11

Autentificare  •  Înregistrare

Statistici

Total mesaje 28513 • Total subiecte 4410 • Total membri 900