Acum este 02 Iul 2022, 16:11

News News of CUMPARARI PIESE CALIBRA

Site map of CUMPARARI PIESE CALIBRA » Forum : CUMPARARI PIESE CALIBRA

Cauti sa cumperi ceva pentru o Calibra? Da niste detalii!...

Re: Cumpar cate ceva din interior

tapiteria din portbagaj o am...50 ron...krutsch_walter
Read more : Re: Cumpar cate ceva din interior | Vizualizări : 723 | Răspunsuri : 2

Cumpar cablu ambreiaj

Cumpar cablu ambreiaj pt C20NE sau orice motor daca sunt identice, sa fie in stare buna si la pret decent.
Read more : Cumpar cablu ambreiaj | Vizualizări : 849 | Răspunsuri : 1

cumpar ACTE

dupa cum scrie si in titlul topicului caut acte pt o calibra 2.0 8v ...stie cineva daka am vreo sansa sa mai gasesc asa ceva?
Read more : cumpar ACTE | Vizualizări : 916 | Răspunsuri : 3

Re: Vreau sa cumpar o calibra

Pai depinde acum ce vrei...cel cu 8 valve (C20NE) are 115 cai, iar daca motorul e in stare buna, trage destul de bine, stai linistit. Cat despre cel cu 16 valve (C20XE), are 150 de cai si consum (cel putin din datele oficiale) mai mic decat 8v. 4x4 mai greu gasesti functionale, e o mare buba la ele. C20NE e un motor ceva mai vechi si mai raspandit, si din auzite mai fiabil...pana la urma ...
Read more : Re: Vreau sa cumpar o calibra | Vizualizări : 1341 | Răspunsuri : 5

Cumpar calibra neinmatriculata!

ma intereseaza o calibra ieftina in stare de functionare... chiar avariata...dar motorul intact.... actele pot sa nu fie valabile.... ma intereseaza doar masina.....detalii la 0741350826... sau YM: baddudeee .....
Read more : Cumpar calibra neinmatriculata! | Vizualizări : 1142 | Răspunsuri : 5

Cumpar bandourile de pe portiere.

salut

de ieri am pus-o...un om de bine mi-a smuls bandoul de pe portiera din stanga. la ce i-o folosi?
posibil si-a ornat vreo dacie.....asadar, aveti vreunul de vanzare bandourile de pe ambele parti?
daca e bal, bal sa iasa, le iau pe toate....le aveti vreunul, va rog?

multumesc!
ady
Read more : Cumpar bandourile de pe portiere. | Vizualizări : 858 | Răspunsuri : 4

Re: Cumpar volan de calibra ca in poza de mai jos

Am eu unul identic de vanzare ...100ron volanul se afla in Bucuresti.
Read more : Re: Cumpar volan de calibra ca in poza de mai jos | Vizualizări : 1087 | Răspunsuri : 3

Cumpar caroserie Cali Turbo

Cumpar caroserie (pentru recarosare) Opel Calibra Turbo 4x4.......nelovita(decisiv)....fara rugina...preferabil fabricata dupa 1995. 0745.994820
Read more : Cumpar caroserie Cali Turbo | Vizualizări : 882 | Răspunsuri : 0

Caut sa cumpar un c20xe !!!

va salut si va respect pe toti.
Serban ma numesc,hanz ma poreclesc.imi doresc foarte mult ca pana la pasti anul acesta 27.04.2008 sa fiu fericitul
detinator al unei bijuterii ca voastre:opel calibra
istoria:cruda istorie ,am avut un microbuz vw caravelle 2.5 tdi,care din pacate mi s-a aprins(a se citi luat foc)acum doi ani ,momentam mai au ai mei o dacie 1310 din 88 pe numele ei zambilica.insa eu sunt in contact permanent cu masinile ptr ...
Read more : Caut sa cumpar un c20xe !!! | Vizualizări : 1297 | Răspunsuri : 6

Autentificare  •  Înregistrare

Statistici

Total mesaje 28513 • Total subiecte 4410 • Total membri 900