Prima pagină PIATA CALIBRA VANZARI / CUMPARARI OPEL CALIBRA Vand Calibra SFI

Vand Calibra SFI

Vrei sa vinzi/cumperi o Calibra ta? Aici e locul potrivit!

Moderatori: alex, AWD, Billy c25xe, ghilosul, sergyu

Mesaj 09 Oct 2010, 21:29
cRsEbA Membru Activ Club Calibra
Membru Activ Club Calibra

Motor: C20XE - 16V, DOHC, 150 CP
Sa vandut :)P
Last edited by cRsEbA on 17 Oct 2010, 00:18, edited 1 time in total.

Mesaj 10 Oct 2010, 14:29

Pentru cei care sunt interesati de masina am facut un video cum merge masina in fine nu se vede extraordinar dar ia 150 3 motorul trage asa cum este fara probleme http://www.youtube.com/watch?v=L72D6dqniT8

Mesaj 10 Oct 2010, 14:56
sorin Avatar utilizator
Calibrist Infocat
Calibrist Infocat

cRsEbA scrie:
Vand opel caliba 2000 16v SFI imatriculata bulgaria anul acesta itp asigurare valabile pana in luna august anul urmator procura detin la ia sa nu va faceti griji masina este Full fara piele are a.c care nu mai are freon masina este stock nu este umblat deloc la ia detin 5 bucati de genti stock cu tot cu rezerva ce sa spun despre ia cu ce sa incep deci in primul rand baga ulei in apa nu stiu motivul a fost infundat catalizatoru lam desfundat ca imi dadea in nas si am pierdut un surub :)) si tot imi da in nas ca pierde gaze peacolo cam atat masina este rosie .... nu am ce spune despre ia merge bn daca nu ar da in nas din cauza aceea si daca nu miar baga ulei in apa nu baga mult foarte putin nu pierde ulei sau ceva de genul dar totusi trb reparata pretul este 1300 cash sau fac combinati cu calibra 8v imatriculata cu itp valabil nu dau diferenta id crseba88

La asa descriere a masinii ....daca as fi avut 1300 euro si mai ales ca este full(fara piele),nici nu mai stateam pe ganduri!
Mama ei a drq de gramatica !
Punct,virgula si de la capat cu litera mare!...Spor la vanzare!
Last edited by sorin on 10 Oct 2010, 19:41, edited 1 time in total.

Mesaj 10 Oct 2010, 15:06
sorin Avatar utilizator
Calibrist Infocat
Calibrist Infocat

cRsEbA scrie:
Pentru cei care sunt interesati de masina am facut un video cum merge masina in fine nu se vede extraordinar dar ia 150 3 motorul trage asa cum este fara probleme http://www.youtube.com/watch?v=L72D6dqniT8

In urma vizionarii filmuletului atasat ....nu as mai cumpara masina asta nici pe 50 euro !

ps: si te minunezi de ce baga ulei in apa!

Mesaj 10 Oct 2010, 19:31
der bogdan Membru Activ Club Calibra

cRsEbA scrie:

=)) =)) =)) =))

Dupa ce arati cum o omori , vrei sa o mai cumpere lumea????????????????????????? 8-}
Bafta

Mesaj 10 Oct 2010, 19:56

Nu prea le am cu gramatica in fine.... nu vreau sa omor masina ci mam dat la ia sa se vada ca nu este puturoasa masina adica trage normal fara probleme doar ca trb facut ce am explicat mai sus scuzatimi gramatica ............ Mersi ca mai inteles dar nu am fost prea scolar

Mesaj 16 Oct 2010, 16:00
DirectHIT Avatar utilizator

Motor: C20NE - 8V, OHC, 115 CP
prea tare .... =))
Bafta la vanzare
In God We Trust.... GODSPEED!!!

Ex: Opel Calibra 2l 8v, an 1994 (1 year)
Ex: Opel Calibra 2l 8v, an 1996 (3 years)
Now: Nothing

Mesaj 20 Oct 2010, 19:37
john8109 Avatar utilizator
Membru de Baza Club Calibra
Membru de Baza Club Calibra

Motor: C20NE - 8V, OHC, 115 CP

Super marfa filmuletul ... insa totusi ... eu nu l-as posta in topicul de vanzare al masinii, si nici de prezentare ... :-o
Pana sa faci o proba de drum cu noul client, pe langa faptul ca ai nevoie de ceva benzina ... schimba-i si becurile arse de pozitie si stop pe frana ... eventual, completeaza si cu lichid de sapalat parbrizul / apa ... :-s

Bafta la vanzare !
Now Bertone Z18XE 01'
Ex. Calibra C20NE 93'
Ex. Astra F X17DTL 95'

Înapoi la VANZARI / CUMPARARI OPEL CALIBRA