Prima pagină PIATA CALIBRA VANZARI / CUMPARARI OPEL CALIBRA Vand Calibra C20ne "avariata"

Vand Calibra C20ne "avariata"

Vrei sa vinzi/cumperi o Calibra ta? Aici e locul potrivit!

Moderatori: alex, AWD, Billy c25xe, ghilosul, sergyu

Mesaj 10 Iun 2013, 17:46
rapid Avatar utilizator
Membru de Baza Club Calibra

Motor: C20NE - 8V, OHC, 115 CP

Din pacate,cu tristete in inima s-ar putea sa vand Calibra mea.

Zic ca s-ar putea,deoarece astept raspunsul de la asigurare sa vad daca imi da dauna totala si care sunt problemele.Din ce m-am uitat eu,este bascula spate,prag,aripa,amortizor fuseta,tambur etc,nu cunosc daca este si lovita puntea sau suporti de la punte.

Maine o bag in service sa imi faca devizul si sa vada exact ce este rupt dupa aceea iau o decizie,daca o repara pe asigurare o tin,daca imi da dauna totala cred ca o sa o schimb......dar nu este batut in cuie.

In masina s-a investit ceva banuti,Taxa de poluare este platita,este inscrisa din germania in 2009,am documentele de la Nemti,Sunt proprietar in acte itp pana in 2015.......

Motorul refacut de curand,nu mananca gram de ulei,Trage Grav sa zic asa,ambreiajul schimbat acum 2 saptamani,folie omologata,evacuare dubla 2 cai din inox power flow,editie limitata young edition,culoare este cameleon,la soare isi schimba culoarea intr-un violet aprins

Arcuri sport fata spate -40mm,aveam jante pe 17 cu anvelope michelin hp primacy 225/45/r17 dar o janta s-a spart rau.......nu stiu ce sa mai zic dar va pun linkul cu prezentarea mea.

http://www.clubcalibra.ro/forum/rapid-opel-calibra-c20ne-t4376/page15.html

Imagine

Imagine

rapid Avatar utilizator

Motor: C20NE - 8V, OHC, 115 CP

masina iese momentan de la vanzare,este in curs de reparatie.......acum merge pe roti,mai trebuie indreptata aripa si vopsita.

Înapoi la VANZARI / CUMPARARI OPEL CALIBRA