Prima pagină EVENIMENTE INTALNIRI LOCALE Urmatoarea intalnire ?

Urmatoarea intalnire ?

Aici se anunta intalnirile locale ale clubului

Moderatori: alex, AWD, Billy c25xe, ghilosul, sergyu

Mesaj 13 Aug 2008, 10:24
S@m0v@ru1_Pr@fu1t Avatar utilizator
Administrator Club Calibra Romania
Administrator Club Calibra Romania

Motor: C20LET, 16V TURBO, 204 CP

Nu numai ca nu interzice nimeni, ba chiar ar fi de preferat asa. Ar fi mult mai usor sa ne organizam pentru intalnirile mari in felul asta.
Calibra Turbo, C20LET, 1993

Mesaj 10 Sep 2008, 23:58
mik23n2 Avatar utilizator
Membru Activ Club Calibra
Membru Activ Club Calibra

Motor: C20NE - 8V, OHC, 115 CP

salutare Bogdan!salutare all !... la Ploiesti sunt ceva probl. :hello: pe cuvantul meu :(, prietena mea este din Ploiesti , ( eu sunt din iasi )... intr-o buna zi m am dus cu masina la PLOIESTI in vizita la prietena

Am mai intalnit un baietas din PL cu calibra, si mi a venit ideea unei ,,intalniri ,, cum facem si in Iasi , si cum se fac in toate orasele tarii noastre unde exista ,,fani ,,:) ai acestei superbe masini

MI au sarit toti in cap :( de asta zic ca sunt probleme:(... au inceput... sa zica Calibra... face mult zgomot si nu se aude cum trebuie muzica inauntru, daca e la turatie mare.... ba ca pozitia celor din fatza in masina e ciudata , ca nu e spatiu, consuma mult, etc etc

Nu vreau sa jicnesc pe nimeni din PLOIESTI ,am incercat sa le explic ca e masina sport , nu e tico , e normal sa se auda motorul.... dar amin :amen: ... m am lasat pagubas si m am intors acasa ca nu aveam cu cine :banghead:

Mult succes sa auzim numai de bine

Înapoi la INTALNIRI LOCALE