Prima pagină DISCUTII DISCUTII GENERALE SARBATORI FERICITE SI LA MULTI ANI 2010!

SARBATORI FERICITE SI LA MULTI ANI 2010!

Discutii cu caracter general

Moderatori: AWD, Billy c25xe, ghilosul, sergyu

S@m0v@ru1_Pr@fu1t Avatar utilizator
Administrator Club Calibra Romania

Motor: C20LET, 16V TURBO, 204 CP

La multi ani!
Sarbatori fericite pe 2009 si un 2010 mult mai bun, cu multa sanatate si bucurii!

Clubului i-as ura pentru 2010 un an cu mai multa activitate, mai multa implicare, mai multe intalniri si cu o premiera inedita: o prima participare la intalnirea Calibra Europa! :D

Toate bune! :ymhug:
Calibra Turbo, C20LET, 1993

Mesaj 26 Dec 2009, 19:37
sergyu Moderator Club Calibra
Moderator Club Calibra

Motor: C20NE - 8V, OHC, 115 CP

Un Craciun plin de fericire, sanatate si caldura in suflete si un an nou bogat si imbelsugat

Sa aveti un Craciun fericit! Un Craciun de vis!

SA VA ADUCA ANUL NOU TOT CE NU ATI AVUT SI V=ATI DORIT! LAMULTI ANI!
Prima dragoste nu se uita ,Black Calibra 115 cp.

S@m0v@ru1_Pr@fu1t Avatar utilizator

Motor: C20LET, 16V TURBO, 204 CP

La multi ani la toata lumea, un 2010 cu sanatate si bucurii si tot ce va doriti! :ymhug:

Poate ar fi frumos sa spunem aici si ce ne dorim pentru 2010 vizavi de Club sau de masina. O sa incep eu:

- pentru Club mi-as dori sa am mai mult timp sa ma ocup de el, sa facem mai multe intalniri si sa formam un nucleu si mai puternic de pasionati; imi doresc si ceva mai multa activitate pe forum si in afara lui, imi doresc prima participare a Clubului la intalnirea internationala din Germania si nu in ultimul rand vreau sa facem doua intalniri nationale pe an - asa cum mi-am propus si anul asta, dar nu am reusit.

- pentru Cali a mea imi doresc tot sa am mai mult timp si buget sa ma ocup de ea, ca anul asta am cam tras chiulul; am cateva proiectzele legate de ea care au stat pe loc anul asta, dar la anul sper sa le pot realiza.

LA MULTI ANI TUTUROR!
Calibra Turbo, C20LET, 1993

Înapoi la DISCUTII GENERALE