Prima pagină EVENIMENTE INTALNIRI LOCALE 1 Mai- trebuie sa ne intalnim undeva,ca e zi libera !!!

1 Mai- trebuie sa ne intalnim undeva,ca e zi libera !!!

Aici se anunta intalnirile locale ale clubului

Moderatori: alex, AWD, Billy c25xe, ghilosul, sergyu

adrian1313 Avatar utilizator
Membru de Baza Club Calibra

Motor: C20NE - 8V, OHC, 115 CP
ma bag eu la un pescuit insa ar trebui sa se mai stabilizeze vremea ca mai zilele trecute nu stiam ce tricou cu maneca scurta sa imbrac IAR pemasina zacea zapada de 2 degete proaspat pus. eu zic ca pe la jumatatea lui aprilie vom putea baga un pescuit de sambata.
daca are cineva vreo idee ar fi binevenita ca eu nu percutez pentru moment decat balotesti sau movilita (sau poate un onorat membru are vreo "coliba" cu cateva etaje pe malul vreunui lac). glumesc, evident. doritori sau unoscatori, bagati ceva pareri ca incepe perioada si este pacat sa nu avem un PSEUDOmotiv de-a ne vedea "la pescuit". ;)
ady
B53FZK - ciudat, tot eu doar in acte
0722 82 12 70
ID - adypfa
2000, 8V, 92

Billy c25xe Moderator Club Calibra
Moderator Club Calibra

Din pacate pescuitul nu ma atrage de nici o culoare :))
Imagine

Ai grija , toate au o limita si nu conduce mai rapid decat pot ingerii tai zbura!!!

Moderator Club Calibra

Masini , motociclete si nu in ultimul rand fete :ymsmug:

Tipic masculin :)) .
Imagine

Ai grija , toate au o limita si nu conduce mai rapid decat pot ingerii tai zbura!!!

AWD Avatar utilizator
Moderator Club Calibra
Moderator Club Calibra

Nici eu nu le am cu pescuitul dar putem sta de vb. sau surubarii la masini in timp ce altii dau la peste. Iar daca trage bine poate punem si de o ciorba ceva :D .
Oltcit Axel 12TRS
Calibra Turbo 4x4
A4 2.0T quattro.

silver bullett Avatar utilizator

Motor: C20XE - 16V, DOHC, 150 CP
Hai sa ne vedem in week asta care vine .daca va arde de un gratar putem sa-l facem la padure pe langa bucuresti..daca nu putem sa facem o intalnire ceva..dar hotarativa intr-un sens si sa stabilim ziua.sambata sau duminica cum preferati

VEMANIS Avatar utilizator
Calibra Maniac
Calibra Maniac

Motor: X20XEV, 16V Ecotec, 136 CP

Eu de 1 Mai fac o "ieseala" la mare, inca nu stiu locatia exacta, dar daca ar mai fi doritori, poate o punem pe acolo pe undeva de o intalnire... La peste ajungi mai greu cu Calibra, mai ales astea mai pe "burta"! :))
Sunt piciorul care impinge scara...

Moderator Club Calibra

Cred ca cel mult putem sa ne strangem intr-o parcare ceva , parc sa ne vedem si sa stam la o mica barfa , nu cred ca va venii mai nimeni la drum lung.
Imagine

Înapoi la INTALNIRI LOCALE