Prima pagină EVENIMENTE INTALNIRI LOCALE se mai face o intalnire in bucuresti odata

se mai face o intalnire in bucuresti odata

Aici se anunta intalnirile locale ale clubului

Moderatori: alex, AWD, Billy c25xe, ghilosul, sergyu

Billy c25xe Moderator Club Calibra
Moderator Club Calibra

Ce a fost acest club si ce a ajuns , din pacate. :|
Imagine

Ai grija , toate au o limita si nu conduce mai rapid decat pot ingerii tai zbura!!!

sorin Avatar utilizator
Calibrist Infocat
Calibrist Infocat

Motor: C20XE - 16V, DOHC, 150 CP

vine cineva in seara asta pe kiseleff?

AWD Avatar utilizator
Moderator Club Calibra
Moderator Club Calibra

Acum am ajuns in Bucuresti. O sa ajung la polivalenta la 18.00 indiferent daca vine cineva sau nu.
V-am rugat sa nu mai "dati cu piatra". Fiecare cu problemele si necazurile lui. S-ar putea ca alta data sa fi tu cel care nu poti sa onorezi intalnirile din cauza problemelor personale. Cel mai simplu ar fi sa fixati o zi si o ora in fiecare saptamana intr-o anumita locatie, vine cine poate. O data poate vin 3 masini alta data poate vin 15.
Oltcit Axel 12TRS
Calibra Turbo 4x4
A4 2.0T quattro.

S@m0v@ru1_Pr@fu1t Avatar utilizator
Administrator Club Calibra Romania

Motor: C20LET, 16V TURBO, 204 CP

Iar incepem discutii pe tema cine vine si cine nu la intalniri.

Ceea ce a propus AWD se intampla pe toate forumurile de auto si este ceva normal: se stabileste o zi pe saptamana in care are loc intalnirea. Cu cateva zile inainte oamenii incep sa anunte pe forum care si de ce vine. Daca ai anuntat si nu ai venit nu inseamna ca trebuie sa te dam afara din club sau ceva asemanator, inseamna doar ca ai avut altceva mai important de facut si ca vei veni cand vei putea. Din experienta Club Opel iti spun ca "din cauza" ca se stransesera ceva prietenii acolo lumea venea de placere la intalniri, chiar daca nu la fiecare intalnire. La noi cred ca inca nu au apucat sa se stranga aceste prietenii si de-aia nu vine lumea in numar mare la intalniri.

De ce cred eu ca nu s-au strans inca prieteniile? Pai pentru ca nu au fost suficiente intalniri organizate si suficiente iesiri si suficiente lucruri in comun. De ce? Pentru ca din pacate eu nu am suficient timp sa organizez, iar altcineva nu se ocupa.

Raman la parerea ca propunerea lui Bogdan este cea mai buna solutie la momentul actual.
Calibra Turbo, C20LET, 1993

silver bullett Avatar utilizator
Membru de Baza Club Calibra
Membru de Baza Club Calibra

Motor: C20XE - 16V, DOHC, 150 CP
Sunt de acord cu calibra berlin..Samovare voi administratori cred ca ar trebui sa va ocupati mai mult de acest club.Daca ti-ai luat resposabilitatea de admin ocupa-te.Sunt o gramada de membrii in acest club..si sincer am fost la intalnirile din iarna anul tracut si erau cel putin 15 masini dar atunci se ocupa cineva de site.Asa ca plsss vb cu ceilalti administratori si ocupativa un pic de club..ma oftic cand vad ca nu e activitate..e pacat pe bune ..chiar mi-as dori sa avem si noi intalniri saptamanale diferite evenimente ..ca doar de asta conducem o masina din anii 90' pt ca ne place modelul..nu?

@silver_bullet, @calibra_berlin: oameni buni, la momentul asta din mai multe motive nu prea am timp ca sa ma ocup. Si nu pot sa pun intalnire si eu sa nu vin, nu fac asta. Am lasat liber postarea de intalniri pentru ca am crezut ca daca este cineva interesat va posta acolo. Nu va opreste nimeni sa postati intalnire, sa puneti pe topic data, ora si locatia si eu va promit ca trimit mesaje pe email si PM la toti membrii.

Tocmai de-aia am zis ca daca vrea cineva sa se ocupe de treaba asta chiar va rog. Oricum ne-ar mai trebui inca cel putin un admin pe forum, pentru ca in formula actuala nu prea reusim sa avem grija de tot.

Bafta,
Gabi

Înapoi la INTALNIRI LOCALE