Prima pagină EVENIMENTE INTALNIRI LOCALE INTALNIRE NATIONALA - BUCURESTI 15 - MARTIE 2008

INTALNIRE NATIONALA - BUCURESTI 15 - MARTIE 2008

Aici se anunta intalnirile locale ale clubului

Moderatori: alex, AWD, Billy c25xe, ghilosul, sergyu

S@m0v@ru1_Pr@fu1t Avatar utilizator
Administrator Club Calibra Romania

Motor: C20LET, 16V TURBO, 204 CP

Toni, mersi pentru poze! Il asteptam si pe Voodoo cu pozele lui, inclusiv cele cu grupul... :D
Calibra Turbo, C20LET, 1993

Am downloadat pozele, am sa le urc pe net si le pun aici. Mersi mult Voodoo! Asteptam filmarile de la Tonny si pozele de la ceilalti :)

POZELE DE LA VOODOO LE GASITI AICI

http://picasaweb.google.co.uk/clubcalibra/Intalnire15Martie08

alex Moderator Club Calibra
Moderator Club Calibra

misto. poate ne vedem si data viitoare. sper sa nu mai ninga sa ajung si eu cu masina curata :glare:
Calibra Turbo 4x4 1993
ex Calibra C20XE 1992
ex Calibra C20NE 1990

jady Avatar utilizator
Membru PREMIUM Club Calibra

Motor: X20XEV, 16V Ecotec, 136 CP
Nici nu va inchipuiti cat ma oftic ca nu am putut sta mai mult... Abia am apucat sa cunosc 2-3 oameni. Nici nu vreau sa ma gandesc ce frumoasa era "coloana" :D . DriftingCalibra poate ai timp sa ne vedem, iti aduc niste DVD-uri sa-mi copiezi si mie materialele, ca vreau sa fac si eu un montaj :grin:

Bafta si data viitoare imi iau concediu sa fiu sigur ca am timp (pe cand o noua intalnire? Poate o punem si de un gratar, ceva ca tot s-a mai incalzit)
16V Calibra proud owner.
X20XEV rebuilt

TzuTzu77 Avatar utilizator

Motor: C20NE - 8V, OHC, 115 CP

Ma zgarii pe ochi ca n-am ajuns!!! Ce-a fost a fost, a fost frumos, trebuie sa incepem deja sa planuim pt data viitoare, si sa iasa si mai frumos :D
EX Calibra '93 C20NE
NOW Astra Coupe '01 Z20LET

Stai sa vezi filmul cu mersul in coloana... Cred ca sunteti cu totii de acord ca am facut impresie pe sosea, atatea Calibra una dupa alta, in ritm de dans... :grin:

Si inca o faza tare a fost la sosirea la Polivalenta, cand lumea s-a oprit din jucat fotbal ca sa se uite la masini... A fost CEA MAI TARE FAZA asta!!! :grin: :grin: :grin:

Billy c25xe Moderator Club Calibra
Moderator Club Calibra

Intradevar a fost foarte frumos si sper ca am sa mai pot veni si la alte intalniri ClubCalibra.ro!!!! :good:
Tin sa multumesc lui : Adrian (FZK), Tonny , VEB (imi cer mii de scuze dar nu mai tin minte cum il cheama :banghead: ) ca au avut amabilitatea de a ma lua si pe mine cu ei!! :hello: :hello: :hello:
Imagine

Ai grija , toate au o limita si nu conduce mai rapid decat pot ingerii tai zbura!!!

sergyu Moderator Club Calibra
Moderator Club Calibra

Motor: C20NE - 8V, OHC, 115 CP

Doar atit am de spus :banghead: :banghead: :banghead: :cry: :cry: :cry: , la urmatoarea sper sa ajung
P.S. sa nu fie in perioada 29iunie -21 iulie. :thumbsup:
Prima dragoste nu se uita ,Black Calibra 115 cp.

alex Moderator Club Calibra
Moderator Club Calibra

DriftingCalibra scrie:
Billy c25xe scrie:
Intradevar a fost foarte frumos si sper ca am sa mai pot veni si la alte intalniri ClubCalibra.ro!!!! :good:
Tin sa multumesc lui : Adrian (FZK), Tonny , VEB (imi cer mii de scuze dar nu mai tin minte cum il cheama :banghead: ) ca au avut amabilitatea de a ma lua si pe mine cu ei!! :hello: :hello: :hello:

Nu ai pentru ce si alaturi de noi ai sa ai intotdeauna loc! VEB = CIP aka Nashu-Tonny:)

chiar mi-a facut placere sa va cunosc, si pe billy. imi aduce aminte cum eram eu in liceu de muream cand vedeam o calibra :D (din cate imi aduc aminte dintr-un post mai vechi parca billy e la liceu. sa nu te superi daca fac confuzie)
p.s. hai cu filmele odata :grin:
Calibra Turbo 4x4 1993
ex Calibra C20XE 1992
ex Calibra C20NE 1990

Moderator Club Calibra

Si mie mi-a facut placere sa va cunosc , sa legam noi prietenii! Ai zis bine Alex , sunt la liceu , dau BAC-ul anul asta , belea mare da si cum il iau in cateva luni am Calibra (sa dea Dumnezeu). Si vorba lui Alex , hai odata cu filmele alea ca mor de nerabdare.
Imagine

Ai grija , toate au o limita si nu conduce mai rapid decat pot ingerii tai zbura!!!

jady Avatar utilizator

Mi-am recuperat si eu intr-un final aparatul foto si pun pozele de pe al meu, din pacate cam putine pentru ca desi i-am incarcat, m-au lasat acumulatorii. Tonny, cum facem, ca vreau si eu bruturile sa faca si manuta mea un montaj in Velocity :D

Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine

LE: cum nu reusesc sa fac rost de alte materiale, incep cu ce am gasit aici pe forum. Standby 4 the movie :D
16V Calibra proud owner.
X20XEV rebuilt

AWD Avatar utilizator
Moderator Club Calibra
Moderator Club Calibra

Aveti dreptate. M-am simtit cu multi ani mai tanar. Nu am crezut ca o sa ma excite asa de tare faptul ca mergem in numar mare pe strada. Sper ca ati vazut fetele oamenilor de pe marginea drumului cand treceam noi. Imi tot zboara gandul la o intalnire in care sa ne vedem de dimineata la prima ora sau de ce nu sa inoptam undeva, camping, cort, masina, etc. Sa avem cel putin o zii la dispozitie de ciripit, facut poze, surubarit s.a.m.d. Ce sa zic . . . . . LA MULTI ANI !!!
Oltcit Axel 12TRS
Calibra Turbo 4x4
A4 2.0T quattro.

jady Avatar utilizator

Mai omule, tu ar trebui sa lucrezi in presa scrisa, ca ai talent!
16V Calibra proud owner.
X20XEV rebuilt

jady Avatar utilizator

Am sa incerc eu cand prind o zi sau o noapte libera (adica atunci cand nu m-o mai presa nemernicul asta de servici) sa fac filmuletul din tot ce se afla postat pe forum. Mi-e cam greu insa cu alegerea melodiei, pentru ca ea determina tipul de montaj.
16V Calibra proud owner.
X20XEV rebuilt

Moderator Club Calibra

Foarte frumos realizat filmul!! Bravo Tonny! :hello: :hello: :hello:
Imagine

AnteriorUrmătorul

Înapoi la INTALNIRI LOCALE