Prima pagină EVENIMENTE INTALNIRI LOCALE INTALNIRE CLUB CALIBRA BUCURESTI

INTALNIRE CLUB CALIBRA BUCURESTI

Aici se anunta intalnirile locale ale clubului

Moderatori: alex, AWD, Billy c25xe, ghilosul, sergyu

VEMANIS Avatar utilizator
Calibra Maniac
Calibra Maniac

Motor: X20XEV, 16V Ecotec, 136 CP

Daca e timpul misto si vin mai multi cu Calibre, ma bag, daca nu...:(
Sunt piciorul care impinge scara...

meratuke Avatar utilizator
Membru ClubCalibra

Motor: C20LET, 16V TURBO, 204 CP

nu v-ar placea mai mult pe 30 aprilie(si e si sambata) ca poate pana atunci reusesc si eu sa o inmatriculez pe a mea, ca tare mi-ar placea sa pot fi si eu de fata cand se intampla asta....oricum nu promit ca reusesc nici pana atunci....dar macar se mai indreapta vremea si poate facem si un plan de fuga la mare pt 1 mai :P
@-) calibra turbo, c20let - work in progress @-)

valyd11 Membru ClubCalibra

Motor: C20NE - 8V, OHC, 115 CP
valyd11 scrie:
OK, reluam atunci. JOI 21 APRILIE 2011 ORA 18:00 IN PARCAREA DE LA SALA POLIVALENTA (acolo unde are loc si intalnirea ClubOpel), care va anuntati participarea??
Eu o sa vin cu Calibra mea in 4 usi :D

1.valyd11

pe mine oricum ma gasiti acolo alaturi de alte opel-uri.... cine vrea sa vina este binevenit

valyd11 Membru ClubCalibra

Motor: C20NE - 8V, OHC, 115 CP
peste cateva ore ma gasiti la polivalenta.....cine vrea sa vina il astept

Billy c25xe Moderator Club Calibra
Moderator Club Calibra

Vin si eu cu o propunere cam indrazneata :D

Deci dupa cum bine stim , cuprins intre data de 13-15 mai va fi la Romexpo Bucuresti zilele tuningului Romanesc si anunt de pe acum ca sa se stie din timp si sa ne mobilizam si noi putin , sunt sigur ca putem , sa facem o intalnire sambata pe 14 mai (duminica unii o mai petrec in familie cu prietene etc) , ca locatie nu stiu exact unde sa spun , ceva gen sala Polivalenta , ca ora undeva in jurul pranzului 12 13 , sa stam cam o ora pana ne strangem dupa care sa formam o plecare in coloana catre show-ul de la romexpo .
Nu va este dor de o coloana de Calibra in trafic ? :D

Deci de azi in 3 saptamani , eu cred ca putem sa ne mobilizam si sa formam un grup frumos si sa ramanem cu amintiri placute ! ! !

Ce parere aveti ? Astept idei mai bune sau completari la micutul meu plan .
Imagine

Ai grija , toate au o limita si nu conduce mai rapid decat pot ingerii tai zbura!!!

calibra690 Membru ClubCalibra

Billy c25xe scrie:
Vin si eu cu o propunere cam indrazneata :D

Deci dupa cum bine stim , cuprins intre data de 13-15 mai va fi la Romexpo Bucuresti zilele tuningului Romanesc si anunt de pe acum ca sa se stie din timp si sa ne mobilizam si noi putin , sunt sigur ca putem , sa facem o intalnire sambata pe 14 mai (duminica unii o mai petrec in familie cu prietene etc) , ca locatie nu stiu exact unde sa spun , ceva gen sala Polivalenta , ca ora undeva in jurul pranzului 12 13 , sa stam cam o ora pana ne strangem dupa care sa formam o plecare in coloana catre show-ul de la romexpo .
Nu va este dor de o coloana de Calibra in trafic ? :D

Deci de azi in 3 saptamani , eu cred ca putem sa ne mobilizam si sa formam un grup frumos si sa ramanem cu amintiri placute ! ! !

Ce parere aveti ? Astept idei mai bune sau completari la micutul meu plan .

eu ma bag :D :D dar viin ca pasanger daca e :ymblushing:
Imagine

Moderator Club Calibra

Deci hai sa facem si o mica lista desii eu accept si alte variante de intalnire , sunt deschis provocarilor :)))

1. calibra690
2. Billy
3. .......

Am o intrebare calibra690 , vi ca pasager cu un prieten sau doresti sa fi luat de noi de la punctul de intalnire ? Sau de ce nu , poate te vei intalnii cu vre-un coleg care sta in apropiere de tine . Intreb asta pentru a stii cam cate masini vin pana acum .

P.S : in aceasi perioada fix la sala polivalenta este si targul erotic , deci cine se baga si aici ? :))))))=)))))))
Imagine

Ai grija , toate au o limita si nu conduce mai rapid decat pot ingerii tai zbura!!!

silver bullett Avatar utilizator
Membru de Baza Club Calibra
Membru de Baza Club Calibra

Motor: C20XE - 16V, DOHC, 150 CP
Vin si eu

Moderator Club Calibra

Deci , sambata 14 mai ora 13:00 se face prezenta sus la Polivalenta . :x

1. calibra690
2. Billy
3. silver bullet
4. ..........
Imagine

yooopetre Avatar utilizator
Calibra Maniac
Calibra Maniac

Vin si eu dar aduceti-mi aminte pana atunci ca uit :p
Vand piese Calibra si Vectra A,click pe link...
https://picasaweb.google.com/1027861454 ... byrtiWlgE#

Nr Tel :0764353128 & Ym yooopetre

calibra690 Membru ClubCalibra

Billy c25xe scrie:
Deci hai sa facem si o mica lista desii eu accept si alte variante de intalnire , sunt deschis provocarilor :)))

1. calibra690
2. Billy
3. .......

Am o intrebare calibra690 , vi ca pasager cu un prieten sau doresti sa fi luat de noi de la punctul de intalnire ? Sau de ce nu , poate te vei intalnii cu vre-un coleg care sta in apropiere de tine . Intreb asta pentru a stii cam cate masini vin pana acum .

P.S : in aceasi perioada fix la sala polivalenta este si targul erotic , deci cine se baga si aici ? :))))))=)))))))

viin pe jos sa fiu cu voi de la punctul de intalnire , daca vrea cine va sa ma ia e ok daca nu tot ok e daia sa inventat metroul :))) pana atunci incerc sa imi fack un tricoul personalizat pentru masina pe care o iubim :X
Imagine

Moderator Club Calibra

yooopetre - o sa am eu grija sa-ti readuc aminte :p , te rog daca se poate sa vorbesti si tu cu ceilalti de pe celalalt forum ca sa ne strangem cat mai multi , sa stie lumea ca se face meeting Calibra .

calibra690 - 100% se va gasii un loc si pentru tine intr-o masina , deci don't worry , is no shugar :)))

Update:
1. calibra690
2. Billy
3. silver bullet
4. yooopetre
5. ..........
Imagine

calibra_bum Avatar utilizator
Membru PREMIUM Club Calibra
Membru PREMIUM Club Calibra

si eu ma bag
B-94-PFY
Imagine
0723921444

Moderator Club Calibra

Perfect :ymdevil:

Update:
1. calibra690
2. Billy
3. silver bullet
4. yooopetre
5. calibra_bum
6. .........

Haideti ca se poate !
Imagine

ma_shina Membru ClubCalibra

la intalnire poate discutati si despre venirea la intalnirea nationala din iunie, la sibiu :D mi-ar placea sa ne intalnim si acolo cat mai multi

AnteriorUrmătorul

Înapoi la INTALNIRI LOCALE