Prima pagină EVENIMENTE INTALNIRI LOCALE Intalnire BUCURESTI la 2 saptamani

Intalnire BUCURESTI la 2 saptamani

Aici se anunta intalnirile locale ale clubului

Moderatori: alex, AWD, Billy c25xe, ghilosul, sergyu

der bogdan Membru Activ Club Calibra
Membru Activ Club Calibra

Motor: C20XE - 16V, DOHC, 150 CP
salutare,
Daca nu ar fi in uichend ar fi ceva , k acum pe vara toata lumea o rupe din Buc. :ymapplause:
Dupa 8 seara .......nu prea mai vedem nimic pe la masini. :-?
Vineri dupa -amiaza sau joi dupa amiaza?????
Sa aduni oameni la 2 weeks imi pare putin hazard: multi zic ca vin dar o sa vezi cati apar........ (a se vedea cati au mers la greva generala =)) )

In rest bafta multa tuturor =))

adrian_calibra Membru Activ Club Calibra

Motor: X20XEV, 16V Ecotec, 136 CP

Foarte buna ideea,doar ca in momentul alegerii locului sa se posteze si un nr.de telefon,nu de alta dar sunt patit din weekendul acesta de la polivalenta,am ajuns acolo si nu am vazut pe nimeni din cauza aglomeratiei:(,nu am avut nici-un nr de tel si de aceea am batut drumul degeaba,indiferent de ora intalnirii sau ziua eu vin doar ca sa lasam un nr de tel la vedere sa stim cum ne gasim ;)
mess: adrian_calibra
nr.tel: 0765.637.137

yo_ice2005 scrie:
Idea era sa ne si prezentam:) Ca asa scuza-ma, dar forumisti gasesti peste tot.
La 8 seara eu zic ca e chiar prea devreme. Multi lucreaza pana la 6,7. O sa se intunece la 10 si nu cred ca o sa stam pe intuneric:). Gasim o gramada de locuri cu "lumina". Sau nu?

Da good point : sa mai si vina lumea ...........

PS: azi i-am dat lacul poate reusesc si eu sa o fac up and runnig pana la urmatoarea intalnire..... :-ss

Stima

in ceea ce priveste nr. de telefon eu cred ca ar fi cel mai bn sa le punem la semnatura,impreuna cu idul de mess,astfel ne vom gasi f usor fara mari probleme,inclusiv cei ce vand diferite piese aici pot face asta,pt ca am vrut sa imi cumpar un alternator acum 2 saptamani si nu am gasit decat 1-2 care aveau nr de tel postate,si sincer va spun,am nr postat in semnatura si pe alte forumuri si nu ma deranjeaza absolut nimeni,in ceea ce privesc intalnirile am observat ca toata lumea se plange ca vin f putin,si spun asta si din ce am citit pe forum si observ ca si in aceast topic este la fel,suntem numai 3,eu cred k ar trebui sa ne schimbam viziunea aspura acestor intlniri pt ca pe toti dupa acest forum ne unesc dragostea,pasiunea si dorinta de a conduce o calibra,si trebuie sa ne gandim ca nu sunt f multe masini de acest gen in bucuresti, in tara ,si sa putem sa ne ajutam reciproc,de aceea trebuie sa ne intalnim mai des. :ymhug:

S@m0v@ru1_Pr@fu1t Avatar utilizator
Administrator Club Calibra Romania
Administrator Club Calibra Romania

Motor: C20LET, 16V TURBO, 204 CP

Ideea sa fie numele la semnatura poate sa fie si buna, dar si rea (nu e musai sa stie toata lumea numarul de telefon al tuturor). Dar avem o sectiune dedicata unde s-au postat pana acum datele de contact, puteti cauta acolo cand aveti nevoie: DATE CLUB CALIBRA

Daca se vrea joi seara este oricum intalnire Club Opel la Polivalenta sus. Baietii sunt ok la Club Opel si se fac intalniri f f misto.
Calibra Turbo, C20LET, 1993

calibra_bum Avatar utilizator
Membru PREMIUM Club Calibra
Membru PREMIUM Club Calibra

Eu zic ca joi ar fi ok dar sa vina mai multi membri club calibra
B-94-PFY
Imagine
0723921444

este ok si joi,intru-un final si masinile noastre tot opel sunt,doar ca sunt cu muuuuuult inainte perioadei lor de fabricatie,ideea ar fi sa ne vedem cat mai multi :)

adrian_calibra scrie:
este ok si joi,intru-un final si masinile noastre tot opel sunt,doar ca sunt cu muuuuuult inainte perioadei lor de fabricatie,ideea ar fi sa ne vedem cat mai multi :)

Salutare,

Ai vazut: buluc de lume !!!! =))
Exact despre ce vorbeam.................mai bine nu mai pomenim de intalniri si faze d'astea. :ymsick:

Offtopic o poveste care ma seaca: mai acum ceva vreme, cam in iarna, vad o cali la 2 blocuri de mine!
Dupa vreo luna , il vad pe owner, trag masina langa el si-l intreb: salut alea alea caut si eu un tinichigiu stii pe vreunul? Zice: " lucrez eu la un atelier de tinichigerie o sa intreb ce si cum" Bucuros schimbam telefoane si ramane sa ma sune. V-a sunat pe voi ca pe mine nu !!!!!!!!!!
Cand ma vede ca trec in masina intoarce capul. Q. E. D.
Fara poezie , viata e pustiu.......................hai ca vam plictist destul.
stima

freeusernet Membru ClubCalibra

Motor: C20LET, 16V TURBO, 204 CP

eu vin , ziceti unde si acolo sunt.... dar nu in weekend ca sunt plecat !!! Cred ca ar fi mai bine undeva la periferia Bucurestiului , o idee ar fi sa ne vedem in prima parcare de pe dreapta cum mergi spre Constanta , nu cred ca ar fi foate departe ......astept sa anuntati unde sa ne vedem saptamana viitoare salutare!!!

yo_ice2005 scrie:
Nu am nici o treaba dar cand va zice omu sa ne intalnim toti va oferiti de nu mai avem loc in parcare
Va plac doar alea cu "prima intalnire pe anul asta in Buc", tocmai in Iunie...:) si banuies ca a 2-a o sa fie in decembrie si uite asa o sa bifam inca un an de activitate.

Eu m-am intalnit deja cu Adrian dar fara sa anuntam aici ca mai mult se pierde vremea....

:ymapplause:
La postul ala cu prima intalnire in iunie eu am zis ca ne vedem in noiembrie, am fost mai optimist.
Si eu ma vad cu zedu' si cu claudiudnc aproape zilnic si bricolam la ele, asa ca................
stima

Willy Membru de Baza Club Calibra
Membru de Baza Club Calibra

Motor: C20NE - 8V, OHC, 115 CP
yo_ice2005 scrie:
Si asta numesti tu club? Intreb asa... ca eu sunt mai nou in asta si nu gasesc definitia.

club doar pe net . la mine in oras sunt cativa baieti cu calibra,dar nu au nicio treaba,i-am invitat sa dea o geana pe forum etc . daca nu e manea la maxim sau pitipoance nu ii atrage. pt. unii calibra inseamna pasiune ,pt. altii inseamna altceva ( cred ca NFS) .
eu cel putin sper ca vara asta sa merg la o intalnire cu baietii si fetele din sibiu . ei se intalnesc destul de des . bafta !

ps : nu stiu daca sunteti la actualitate,dar ati vazut cei de la club Ford ce meetinguri au ? ii invidiez :YMAPPLAUSE:

Înapoi la INTALNIRI LOCALE