Prima pagină EVENIMENTE INTALNIRI LOCALE INTALNIRE BUCURESTI - Duminica 14.12.2008 orele 17:00

INTALNIRE BUCURESTI - Duminica 14.12.2008 orele 17:00

Aici se anunta intalnirile locale ale clubului

Moderatori: alex, AWD, Billy c25xe, ghilosul, sergyu

S@m0v@ru1_Pr@fu1t Avatar utilizator
Administrator Club Calibra Romania
Administrator Club Calibra Romania

Motor: C20LET, 16V TURBO, 204 CP

Acum m-am uitat si eu pe filmulete, hai sa va spun ce parere am:

- in sfarsit a inceput sa se adune lumea la intalniri (din pacate eu nu am ajuns), ceea ce este foarte bine;

- nu inteleg de ce trebuie sa claxonam si sa turam motoarele si sa scartaim rotile in parcarea subterana a unui loc public (Auchan este un magazin, iar parcarea sa este dedicata clientilor acestui magazin; daca ne lasa sa ne intalnim acolo cu atat mai bine, dar nu cred ca ne face bine sa ne dam in spectacol in halul asta)

- nu as vrea ca actiunile noastre (ale membrilor clubului) sa se rasfranga intr-un mod negativ asupra Club Calibra Romania sau a modelului Opel Calibra

- mi-as dori sa promovam Opel Calibra asa cum nu s-a mai intamplat pana acum in Romania si sa aratam ca este o masina subestimata de multi si care are un mare potential

- mi-as dori o colaborare cu reprezentantii marcii Opel in Romania si, de ce nu, cu cei din Germania (va dati si voi seama ca nici o oficialitate nu se va asocia cu un grup de posesori de Calibra care terorizeaza fonic/vizual oamenii aflati la cumparaturi)

- mi-ar placea sa nu colectam bani la intalniri indiferent de scop, ci sa oferim informatii pe baza carora oamenii sa decida daca doneaza sau nu

Acestea fiind spuse, pentru 2009 ma gandesc sa facem un regulament pentru intalniri si un sistem prin care intalnirile sa poata fi organizate NUMAI in anumite conditii. De aceea am deschis discutia despre un REGULAMENT PENTRU INTALNIRI
Calibra Turbo, C20LET, 1993

Anterior

Înapoi la INTALNIRI LOCALE