Prima pagină EVENIMENTE INTALNIRI LOCALE INTALNIRE BRASOV 19-22 FEBRUARIE

INTALNIRE BRASOV 19-22 FEBRUARIE

Aici se anunta intalnirile locale ale clubului

Moderatori: alex, AWD, Billy c25xe, ghilosul, sergyu

S@m0v@ru1_Pr@fu1t Avatar utilizator
Administrator Club Calibra Romania

Motor: C20LET, 16V TURBO, 204 CP

Am fost anuntat de colegii de la ClubOpel ca se intampla o mare intalnire de Opelisti la BRASOV in perioada imedia urmatoare, 19-22 FEBRUARIE 2009. Baietii au rezolvat deja cu cazarea si mai sunt locuri libere pentru cine nu are unde sta in Brasov.
Pana acum nu am fost obisnuiti sa participam la intalnirile ClubOpel (si nici ei la ale noastre), dar in ultima perioada am ajuns la concluzia ca am putea invata cate ceva de la colegii de pe ClubOpel. Plus ca acolo orice posesor de Opel este la rang de cinste, indiferent de model.

[PERIOADA] 19 - 22 FEBRUARIE

[LOCATIE] BRASOV

Ce asteptari avem de la aceasta intalnire?
Sa strangem macar 5-6 calibristi de calitate.

Cine poate participa?
Oricine doreste, indiferent ca are sau nu Calibra.
Calibra Turbo, C20LET, 1993

TzuTzu77 Avatar utilizator
Membru PREMIUM Club Calibra

Motor: C20NE - 8V, OHC, 115 CP

Sunt 4 zile, deci in una, 2, 3 sau toate o sa fiu prezent :grin: Abia astept! Da' tu nea' Gabi, din cate vazui pe clubopel, ai pus Calibra la conservare, sau care e motivul de nu vii cu ea? Oricum de calibre nu prea imi fac multe sperante, in afara de noi brasovenii, ar fi mare minune sa mai fie inca 2-3 calibre :cray: Dar oricum, oamenii conteaza cel mai mult, si faptul ca nu trebuie sa misc mortu' pana in alt oras ma bucura cu atat mai mult :grin: Pana atunci poate facem si noi prima intalnire locala, macar vreo 3 sa ne strangem.
EX Calibra '93 C20NE
NOW Astra Coupe '01 Z20LET

alex Moderator Club Calibra
Moderator Club Calibra

vin si eu.
p.s. tzutzule poate pe sapt viitoate o punem si noi de o intalnire scurta. vorbim si cu adi
Calibra Turbo 4x4 1993
ex Calibra C20XE 1992
ex Calibra C20NE 1990

TzuTzu77 scrie:
Da' tu nea' Gabi, din cate vazui pe clubopel, ai pus Calibra la conservare, sau care e motivul de nu vii cu ea?

Pai ideea este ca i-a expirat ITPul, nu mai am nici RCA si am si zis ca nu o mai scot pana in primavara cand sper sa rezolv si 4x4 si sa pun si jantele MOMO Ferrari mult asteptate... De-aia nu am mers nici la intalniri, da' nu am zis pana acuma ca au fost tot felul de acuzatii si nu consider ca trebuie sa explice nimeni de ce vine sau de ce nu vine la intalnri.

Cat despre cine si cati or sa vina la intalnire, sper ca ne-am convins macar o parte dintre noi ca inainte de toate conteaza CALITATEA oamenilor, nu CANTITATEA. Bafta si ne vedem la o bere in BV! Eu sper ca macar inca un calibrist din Bucuresti sa ma insoteasca, cu sau fara masina... :grin:

TzuTzu77 Avatar utilizator

Motor: C20NE - 8V, OHC, 115 CP

Locatia cred ca o sa fie prin mai multe parti... :)) Vedem noi atunci ce si cum, dar pana atunci poate facem weekendul viitor o intalnire locala.
EX Calibra '93 C20NE
NOW Astra Coupe '01 Z20LET

Cu parere de rau trebuie sa anunt ca nu mai pot ajunge la intalnirea ClubOpel. :(
Speram sa apuc sa mai stau de vorba cu cativa dintre cei vechi (maiandrei, edy33, botosu, sabinilie) si sa cunosc multi altii, dar... nu am cum sa ajung.

Pt cei care merg totusi: daca vreti ceva numere de telefon de la moderatori/organizatori dati-mi un PM pls.

Înapoi la INTALNIRI LOCALE