Prima pagină EVENIMENTE INTALNIRI LOCALE intalnire baia-mare

intalnire baia-mare

Aici se anunta intalnirile locale ale clubului

Moderatori: alex, AWD, Billy c25xe, ghilosul, sergyu

Mesaj 22 Oct 2008, 14:45
trx Membru Activ Club Calibra
Membru Activ Club Calibra

Motor: C20NE - 8V, OHC, 115 CP
salut ,duminica 2 noiembrie 2008 organizam intalnirea posesorilor de calibra din baia-mare in parcarea de la real,ora se va stabili saptamana viitoare pana joi pt a putea stabili o ora convenabila pt toata lumea ,nu suntem egoisti si ii asteptam si pe cei ce au altfel de masini.de astazi am inceput sa-i contactez pe cei care ii cunosc si sunt deja 6 calibre plus alte 2 masini,pana duminica viitoare incerc sa strangem cati mai multi posesori de calibre si impatimiti de masini.

Mesaj 22 Oct 2008, 23:20
S@m0v@ru1_Pr@fu1t Avatar utilizator
Administrator Club Calibra Romania

Motor: C20LET, 16V TURBO, 204 CP

Super tare, trx! Ar fi o premiera pentru Club Calibra si cred ca si pentru Baia Mare, nu? :D

Asteptam cat mai multe poze si filme de la intalnire! (aici ma bazez si pe GODLESS, ca stiu ca si el mai face poze/filme :D)

Daca tot va intalniti poti sa intrebi daca vrea cineva sticker cu Club Calibra. Felicitari pentru initiativa si la cat mai multi participanti! :D
Calibra Turbo, C20LET, 1993

Mesaj 24 Oct 2008, 11:01

cj-90-hot daca vrei sa vii esti binevenit,asa o sa ne cunoastem cat mai multi ,ora o sa o scriu saptamana viitoare pe forum sa fie convenabila pt toata lumea.

Mesaj 29 Oct 2008, 18:45

poate data viitoare hot,o sa pun poze dupa intalnire sa vezi ce ai pierdut sau ce nu:),oricum mersi ca te-ai gandit sa vii, poate urmatoarea o sa fie la cj si atunci venim noi.

Mesaj 29 Oct 2008, 19:13

nu-i nimic, te asteptam si la nationala cu prima ocazie! :D
trx, nice attitude. bafta cu intalnirea de la BM si astept poze/filme ;)

Mesaj 02 Noi 2008, 18:29

sal astazi a avut loc prima intalnire din baia-mare a club calibra and friends vreau sa le multumesc celor care au venit si sper ca data viitoare vor veni si cei ce au promis ca vin si nu au ajuns,pt prima data eu zic ca a fost bine,si la cat mai multe intalniri.

Mesaj 02 Noi 2008, 21:19
Billy c25xe Moderator Club Calibra
Moderator Club Calibra

Salutare! Buna treaba baieti si la cat mai multe intalniri :thumbsup: ! Asteptam cu interes poze si filme :D . Ce ma bucur , usor usor am inceput sa ne extindem , Bucuresti , Iasi si acum si Baia Mare :yahoo: :yahoo: :yahoo: !
P.s: Cate Calibra sau adunat?
Numai bine si sa aveti grija de Calibrele voastre , detineti intradevar niste bijuterii! :thumbsup:
Imagine

Ai grija , toate au o limita si nu conduce mai rapid decat pot ingerii tai zbura!!!

Mesaj 03 Noi 2008, 07:47

pozele de la intalnire le gasiti in galerie ;membri club calibra;trx ,astept cat mai multe pareri de la voi

Mesaj 03 Noi 2008, 17:34

Bravo trx, ai reusit! :grin:
Desi esti printre cei mai noi membri ai forumului ai reusit sa organizezi o intalnire de 10 masini, lucru care nu se intampla f des. Felicitari pentru initiativa si pentru rezultat! :grin:

Cat despre poze: am reusit sa rezolv problema cu spatiul, acum se pot pune atasamente fara probleme.

Bafta si sper sa ne vedem si la urmatoarea intalnire nationala. ;)

Mesaj 03 Noi 2008, 23:20

Tony, vad ca baietii sunt fani adevarati. Poate ii iei cu tine la urmatoarea intalnire nationala, ce zici? :grin:
Pana atunci poate voi fi si eu 4x4... ;)

Mesaj 05 Noi 2008, 14:55
TzuTzu77 Avatar utilizator
Membru PREMIUM Club Calibra
Membru PREMIUM Club Calibra

Bravo baieti, frumoase Calibre, la fel si Nissanul, o alta slabiciune de-a mea :grin:
EX Calibra '93 C20NE
NOW Astra Coupe '01 Z20LET

Mesaj 10 Noi 2008, 07:55
CALUGARUL Membru ClubCalibra

Motor: X20XEV, 16V Ecotec, 136 CP

Salutare...salutare! imi fac si eu simtita prezenta pe forum si in acest topic pentru ca am luat si eu parte cu bucurie la eveniment, fiind proaspat posesor si "fan de cand m-am nascut" :P Daca doriti pot sa postez si eu ceva poze de la intalnire! Mai dorim astfel de intalniri in Baia Mare!!!!!!!!!!!! in rest numai de bine! felicitari organizatorilor :yahoo:

Mesaj 11 Noi 2008, 00:29

Salut CALUGARU si bine ai venit pe forum. Sigur ca poti sa pui poze de la intalnire, vrem sa vedem cat mai multe :D

Vezi ca avem o sectiune de PREZENTARE unde poti sa pui poze cu masina ta si sa ne spui cate ceva despre ea. De asemenea, vezi ca se organizeaza o noua intalnire la Baia Mare, vad ca trx si baietii au prins gustul :D

Bafta!

Înapoi la INTALNIRI LOCALE