Prima pagină EVENIMENTE INTALNIRI LOCALE INTALNIRE BAIA MARE 4 aprilie 2009

INTALNIRE BAIA MARE 4 aprilie 2009

Aici se anunta intalnirile locale ale clubului

Moderatori: alex, AWD, Billy c25xe, ghilosul, sergyu

trx Membru Activ Club Calibra
Membru Activ Club Calibra

Motor: C20NE - 8V, OHC, 115 CP
mai multe detalii pe parcurs si o intrebare pt cei cu siteul de ce nu pot sa deschid topic nou la intalniri locale sau nationale?
Last edited by trx on 28 Mar 2009, 07:29, edited 2 times in total.

mersi celui care a mutat topicul aici,intalnirea o sa fie undeva pe la sf lui februarie si nu o sa fie numai calibra si restul sunt bineveniti, si de data asta sper sa-i intrecem pe cei din bucuresti ,daca la prima intalnire am avut 7 calibre acum cred ca putem mai mult:))

S@m0v@ru1_Pr@fu1t Avatar utilizator
Administrator Club Calibra Romania

Motor: C20LET, 16V TURBO, 204 CP

Bafta mare cu organizarea si sper sa fie cel putin la fel de frumos ca data trecuta! :D
Calibra Turbo, C20LET, 1993

intalnirea se amana din cauza vremii nefavorabile pana la o data ulterioara.

indy am vb cu mai multi baieti si toti au zis ca sa o mai amanam putin ,nu am decis singur,am fi vrut sa facem si o iesire pana la izvoare sau undeva sa nu stam doar intr-un loc sa ne si miscam putin,mai scapam un pic de zapada si ne intalnim sigur.

CALUGARUL Membru ClubCalibra

Motor: X20XEV, 16V Ecotec, 136 CP

hehhe...salutare...trx poti sa imi dai si mie un ID de mes...? ai asa ceva?:P in legatura cu intalnira, tineti-ma la curent particip si eu, izvoare nu mi se pare o destinatie prielnica pentru calibra....drumu e destinat posesorilor de Aro sau Tractor Universal!

a fost doar o sugestie, drumul e asfaltat pana sus nu decid eu o sa vb si daca o sa vrea lumea mergem daca nu nu mergem,incepe sa se faca vreme buna asa ca eu zic sa stabilim o data si sa ne intalnim si noi anu asta ca a trecut destul de cand nu ne-am vazut:)

intalnirea va avea loc in data de 4 aprilie ora 17 in parcarea magazinului maramures,sper ca vremea sa tina cu noi si sa fim cat mai multi.

Distractie placuta, baietii! :ymparty:

Si din cate vad eu o sa aveti parte de vreme buna... cel putin asa zice Accuweather.

Baia Mare - 4 aprilie.jpg

BAIA MARE - 4 APRILIE

CALUGARUL Membru ClubCalibra

Motor: X20XEV, 16V Ecotec, 136 CP

o sa fiu prezent! dar am si eu o intrbare, pana la urma e intalnire CALIBRA sau mai vin si alte marci? :-? ca asa o sa fie mai multe celelalte decat noi.... 8-} nu inteleg care e faza....am auzit ceva vorbe ca o sa fie defapt o adunare de tot felul decat o intalnire CALIBRA! Ma lamureste cineva si pe mine? Organizatorul trebuie tras la raspundere, legat intre doua masini si chinuit =))

vreau sa multumesc celor ce au participat si sper ca pe viitor ne vor mai onora cu prezenta,multumesc lui samovarul pt stikere si acum poze:
IMG_0018.JPG

Felicitari inca o data Mihai pentru organizare, am numarat cel putin 6 Cali si multe alte masini. Sper ca v-au placut stickerele (nu le-ati lipit inca? ca nu am vazut nici unul montat).

Godless nu si-a facut aparitia, ca nu i-am vazut masina pe acolo? Si inca ceva: tipul cu MM-xx-SEX nu este cel care o avea de vanzare la un moment dat? (parca era un Turbo, nu? :D)

Salutari participantilor si felicitari! ;)

au fost 23 de masini,dar numai 7 calibre dar au fost 3 calibre noi fata de data trecuta, asta e data viitoare sigur strangem peste 10 calibre.locatia nu a fost stralucita dar din greseli se invata pe viitor vom stii.

@Godless: pai man, speram sa te tragi in poze dupa ultima vopsea :D De-aia am intrebat.

@trx: daca e compania placuta, locatia nu mai conteaza asa de mult. Oricum, good job! ;)

Înapoi la INTALNIRI LOCALE