Prima pagină PIATA CALIBRA VANZARI / CUMPARARI OPEL CALIBRA cumpar calibra inscrisa in rate

cumpar calibra inscrisa in rate

Vrei sa vinzi/cumperi o Calibra ta? Aici e locul potrivit!

Moderatori: alex, AWD, Billy c25xe, ghilosul, sergyu

Mesaj 09 Ian 2011, 22:44
dominicu Membru ClubCalibra

Motor: C20NE - 8V, OHC, 115 CP
cum spune si titlul, cumpar o calibra inscrisa ro in rate prin contract notarial, nerespectarea contractului ducand la pierderea autoturismului si inapoierea acestuia clientului ! pot oferii 300 de E lunar.
rog si ofer seriozitate, nu sunt tepar sau bisnitar si nici nu caut astfel de persoane :D

john8109 Avatar utilizator
Membru de Baza Club Calibra

Am eu Calibra mea la vanzare insa nu mai am topic de vanzare pe acest forum.
Detalii legate de masina : Opel Calibra fabricatie 1993, motor C20NE 85 kW, sunt al doilea proprietar, primul in tara, masina este inmatriculata prima data in Romania in februarie 2009. Vehiculul este in stare buna atat din pct de vedere estetic cat si tehnic, are aproximativ 190.000 km, nu a suferit modificari semnificative atat din pct de ved estetic cat si functional.
Daca esti interesat ma poti contacta pe forum sau id mess dragomir_ionut, sau telefon 0723/833.816. Detalii suplimentare vei primi daca esti intr-adevar interesat.
Poti vizualiza topicul de prezentare al masinii in rubrica "PREZENTARE" (Prezentare Calibra 93' C20NE by John8109).
Now Bertone Z18XE 01'
Ex. Calibra C20NE 93'
Ex. Astra F X17DTL 95'

john8109 Avatar utilizator

Dominicu ... eu zic ca daca discutam si stabilim unele chestii de comun acord ... e bine sa ne tinem de cuvant totusi ... :(
Era vorba ca vei veni sa vezi masina sambata pe 22 ... De sunat te-am sunat sa vad daca mai esti totusi interesat, insa fara raspuns din partea ta ...
Esti sigur interesat de o asemenea masina ? :-\

Pentru tine oferta ramane valabila doar cash ... avand in vedere seriozitatea de care dai dovada. Putem negocia usor pretul insa nu cred ca e cazul sa ai asteptari prea mari (la bani ma refer nu la alte aspecte). /:)

Toate bune si mersi pt oferta!
Now Bertone Z18XE 01'
Ex. Calibra C20NE 93'
Ex. Astra F X17DTL 95'

Înapoi la VANZARI / CUMPARARI OPEL CALIBRA