Prima pagină INFORMATII PREZENTARE C20NE - am crescut 18 ani cu ea!

C20NE - am crescut 18 ani cu ea!

Spune-ne cate ceva despre tine si masina ta

Moderatori: alex, AWD, Billy c25xe, sergyu

Billy c25xe Moderator Club Calibra
Moderator Club Calibra

Salut!
Frumoasa poveste , sunt extrem de rare astfel de situatii si cred ca ar fi o decizie gresita sa te desparti de ea dupa atata vreme , insa fiecare stie ce-i mai bine pentru el.
Numai bine si sanatate maxima!
Imagine

Ai grija , toate au o limita si nu conduce mai rapid decat pot ingerii tai zbura!!!

S@m0v@ru1_Pr@fu1t Avatar utilizator
Administrator Club Calibra Romania
Administrator Club Calibra Romania

Motor: C20LET, 16V TURBO, 204 CP

Salut Razvane, ma bucur ca te-ai hotarat sa pui si pe forum povestea ta si a masinii :D
Te felicit inca o data pentru masina si cred ca nu as gresi daca as propune sa iti acordam titlul onorific de "Cel mai vechi posesor de Calibra din Romania". :ymparty:
Calibra Turbo, C20LET, 1993

VEMANIS Avatar utilizator
Calibra Maniac
Calibra Maniac

Motor: X20XEV, 16V Ecotec, 136 CP

Salut Razvan! Ingrijita masina intr-adevar. Dar nu ne-ai spus ce motor are, dotari, etc. Nu de alta, dar cred ca ai avea alt succes la o eventuala vanzare. ;) Meriti titlul de mai sus, fara indoiala! Felicitari!
:ymapplause:
Sunt piciorul care impinge scara...

sergyu Moderator Club Calibra
Moderator Club Calibra

Motor: C20NE - 8V, OHC, 115 CP

:ymapplause: :ymapplause: , pot spune ca esti al doilea posesor de Calibra,pe care l-am "intalnit" si se poate lauda cu o astfel de poveste.Felicitari !!! :ymapplause:
Prima dragoste nu se uita ,Black Calibra 115 cp.

dackota Avatar utilizator
Calibra Maniac
Calibra Maniac

mijto sa ai o poveste asa.. eu personal,nu am mai intalnit pe nimeni pana acum sa aiba o cali de atat timp..
Pacat ca se vinde... :(
Stance Works..

Criss89COX Avatar utilizator
Membru Activ Club Calibra

Foarte frumoasa povestea, felicitari! Ce se mai aude de masina? Pacat ca nu pot vedea pozele si nu stiu de ce! :(

Criss89COX Avatar utilizator

Si ca sa vezi asta sigur e calibra de a ajuns la mine... :x :ymparty: Am recitit tot istoricul masini (un dosar foarte gros) in care "calibra_berlin" a scris cam tot pretul de achizitie, reviziile, tot ce a fost schimbat la masina de cand a fost cumparat si pana a vandut-o... @-) Intr-o zi ma si gandeam oare ce om a putut tine o masina atatia ani fara a se plictisi de ea!?!... :-\ Masina a avut nr de inmatriculare in Germania: B - EH 6412 (berlin) si a fost inmatriculata in Romania in 10.10.2008 cu nr: B 92 TLA dupa care a fost vanduta de catre "calibra_berlin" in 15/12/2010 in Alexandria TR 04 XRX, dupa care a fost cumparat de catre un baiat din Mioveni (Arges) care a tinut-o cateva saptamani, iar de vre-o luna si ceva a ajuns la mine... Sunt foarte fericit ca am gasit o asa Calibra, masina merge foarte bine. Tin sa ii multumesc lui "calibra_berlin" pentru ca a ingrijit-o asa bine....

Daca are cineva o adresa de messanger sau de e-mail a lui "calibra_berlin" sa imi trimita si mie un P.M.

Cam asa arata masina acum: viewtopic.php?f=2&t=3200

H-O-T Avatar utilizator

:ymapplause: :ymapplause:
Imagine

Înapoi la PREZENTARE