Prima pagină EVENIMENTE INTALNIRI LOCALE ADUNARE GENERALA - SAMBATA 17.05.2008 ORELE 16:00

ADUNARE GENERALA - SAMBATA 17.05.2008 ORELE 16:00

Aici se anunta intalnirile locale ale clubului

Moderatori: alex, AWD, Billy c25xe, ghilosul, sergyu

TzuTzu77 Avatar utilizator
Membru PREMIUM Club Calibra

Motor: C20NE - 8V, OHC, 115 CP

Perfect, abia astept :yahoo:
EX Calibra '93 C20NE
NOW Astra Coupe '01 Z20LET

S@m0v@ru1_Pr@fu1t Avatar utilizator
Administrator Club Calibra Romania

Motor: C20LET, 16V TURBO, 204 CP

Ma bag si eu... Nu vreti undeva mai "pe zi" ca sa vedem si noi ceva? :D
Calibra Turbo, C20LET, 1993

adrian1313 Avatar utilizator
Membru de Baza Club Calibra

salutam onorat auditoriu
ma bag si eu....oricum pe la 18.00 cand ne vedem nu o sa fie intuneric, deja ne indreptam catre orarul de vara si se inopteaza pe la 20-21 incolo.
ideea mea era sa mergem pe la branesti sa ingurgitam ceva mici dar vedem la fata locului.... macar sa reusim a ne vedea ca greu ne punem cap la cap.
ady
B53FZK - ciudat, tot eu doar in acte
0722 82 12 70
ID - adypfa
2000, 8V, 92

adrian1313 Avatar utilizator

a fost ceva instant...am vb si cu gabi pe langa ce vb cu tine tony acu ceva timp in urma si poate se lasa cu inca o intrevedere...dar ar mai fi ceva ce nu stiu sigur daca ar merita topic ....... am vazut la cei cu IASIUL.....este o idee ca in fiece duminica pe la 17 sa ne putem vedea undeva la XXL sau eu mai stiu....ar fi o idee de discutat si de ce nu de adoptat (posibil sa spuneti ca daca facem o chestie batuta in cuie nu mai are farmec....nu stiu, ziceam, propuneam,... posibil sa am si iedi proaste)
ady
B53FZK - ciudat, tot eu doar in acte
0722 82 12 70
ID - adypfa
2000, 8V, 92

Bi-lunar sau lunar ar fi perfect, macar 5-10 oameni tot ne stangem, probabil n-or sa poata toti de fiecare data, dar nu asta e important. La ultima intalnire am fost multi, de atunci au intrat multi altii pe forum, deci ar trebui sa fim si mai multi. Gratar sincer nu ma prea incanta, prefer o cola sau o bere fara alcool pe capota masinii eventual terasa. Om trai si om vedea, sper sa iasa bine.
EX Calibra '93 C20NE

Referitor la gratar: daca vreti mici si bere (fara alcool, of course) poate ar fi bine sa mergem mai devreme. Oricum la mine nu prea conteaza, dar... vroiam sa avem mai mult timp! :))

Referitor la intalniri periodice: propun sa facem precum se intampla pe la altii, si anume - stabilim o locatie (de preferinta o terasa/bar/restaurant/etc...) si ne vedem in fiecare saptamana acolo, care vrea si care poate. Sunt covins ca nu o sa fim in fiecare saptamana cate 10 acolo, dar 2-3-5 sunt suficienti. Asta ca sa mai povestim una-alta si sa ne acomodam. In afara de intalnirile astea, putem sa organizam si chestii mai mari atunci cand e cazul (gen: o iesire la padure/munte/gratar/mare, o excursie pe alte meleaguri, etc).

Ce ziceti? :D

Billy c25xe Moderator Club Calibra
Moderator Club Calibra

Prezent 100% , nu se poate sa lipsesc , ca si asa nu ne-am mai vazut de mult. Abea astept!! :thumbsup:
Imagine

Ai grija , toate au o limita si nu conduce mai rapid decat pot ingerii tai zbura!!!

Cam putini. Data trecuta parca am fost mai multi :cray: Oricum, sper sa fie bine si sa se mai anunte lumea, sau sa vina si neanuntata. Abia astept :yahoo:
EX Calibra '93 C20NE

Mai e putin si s-au anuntat doar 9 :cray: Bogdan AWD, BUM, TAW, doar cativa pe care ii tin minte de data trecuta si n-au mai dat de mult nici un semn, nici pe forum, nici pt intalnire. Pacat,ar trebui sa ne inmultim cu timpul, mai ales ca acum e si vreme frumoasa.
EX Calibra '93 C20NE

Din cate stiu eu Bogdan AWD este la Constanta, dar nu a renuntat la Club :D Asa ca il asteptam la urmatoarele, daca nu s-a intors in BUcuresti inca. O sa il sun azi sa il intreb. Cu Hazbulatov e posibil sa mai vina inca 1-2 persoane :D

sunt la 500m de Xxl, spal masina si vin si eu! :)

Desi am venit ultimul si am plecat primul -imi cer scuze pt asta- mi-a placut si azi, si sper sa ne vedem mai des, mai multi si mai mult.
ImagineImagineImagineImagine
ImagineImagine
EX Calibra '93 C20NE

Cateva poze facute cu telefonul, pana descarc filmuletul... :D Pentru cine n-a mai ramas: ne-am dat la un mic tur prin centru cu filmat si turat motoare :D
Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine

Moderator Club Calibra

A fost foarte frumos !!! :good: Pun si eu cateva poze...

Aparat Billy
Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine
Imagine

Ai grija , toate au o limita si nu conduce mai rapid decat pot ingerii tai zbura!!!

Moderator Club Calibra

De fiecare data cand am sa pot am sa fiu prezent!! Fiti siguri de asta , ca vin cu bicicleta , pe jos , nu conteaza , am sa vin. Suntem o mare familie si ma bucur ca pot face parte din ea , sunteti de nota 10 , printre voi ma simt ca si acasa :good: Sanatate multa , sosea libera va doresc si sa ne auzim cu bine!!! :thumbsup:
Imagine

Următorul

Înapoi la INTALNIRI LOCALE