Prima pagină DISCUTII DISCUTII GENERALE Ai da 10 000 EUR pe o Calibra nou-nouta? :)

Ai da 10 000 EUR pe o Calibra nou-nouta? :)

Discutii cu caracter general

Moderatori: AWD, Billy c25xe, ghilosul, sergyu

S@m0v@ru1_Pr@fu1t Avatar utilizator
Administrator Club Calibra Romania

Motor: C20LET, 16V TURBO, 204 CP

Intrebarea asta mi-am pus-o de multe ori: cati bani as da pe o Calibra noua? Am gasit anuntul asta pe MOBILE si ma gandeam: oare as da banii astia? :D

CALIBRA LAST EDITION 22 000 KM

Opel Calibra Last Edition 0715 ca Maşină sport_coupe în Niederhorbach.pdf
Calibra Turbo, C20LET, 1993

alexaandru15 Membru de Baza Club Calibra
Membru de Baza Club Calibra

Motor: C20XE - 16V, DOHC, 150 CP
pentru un let in stare perfecta ar fi meritat cred ca toti bani...ca probabil daca o luai nu mergeai zilnic cu ea...si o pastrai cat de cat....dar asta e totusi un ecotech...eu unu pe aceasta masina nas fi dat...dar acu cateva luni gasisem o calibra tot pe mobile...era in showroom si era let cu 77 000 de km si cerea 12 mii ...daca as fi avut bani...ca pasiune este deja ....ar fi fost o masina de de fun ff buna

S@m0v@ru1_Pr@fu1t Avatar utilizator

Motor: C20LET, 16V TURBO, 204 CP

12 000 numai pt fun e ceva cheltuiala :D Sigur, daca banii n-ar fi o problema atunci sigur ca ar merita 12 000. Oricum, mai e putin si se fac 20 de ani de cand a iesit din fabricatie, iar GM nu pare sa se grabeasca sa scoata o versiune noua... :D
Calibra Turbo, C20LET, 1993

providra18 Calibrist Infocat
Calibrist Infocat

Motor: X20XEV, 16V Ecotec, 136 CP

Daca as avea bani de m.ar enerva,as da banii pe masina fara sa ma uit pentru ca...oricat de mult s.ar chinui,nu cred ca va mai iesi o calibra la fel ca asta...chiar e o masina frumoasa...iar cea din poza,nu e impecabila,e perfecta!

[ Postat de pe Telefonul Mobil ] Imagine

Înapoi la DISCUTII GENERALE